ارسال کالا

 

 شرایط و نکات مهم هنگام ارسال کالا

زمان ارسال سفارشات : کلیه سفارش هایی که در روزهای کاری ( شنبه تا چهارشنبه ) تا ساعت 17 ثبت شوند و موجودی انبار فروشگاه باشد و یا قطعات سفارشگذاری شده شما به فروشگاه رسیده باشد، در روز کاری بعدی ارسال می گردد و سفارش هایی که در روز های پنج شنبه ، جمعه و ایام تعطیل ثبت شوند، در روز کاری بعد از این ایام ارسال خواهند شد. ( در هنگام ارسال کالا، با مشتری تماس گرفته می شود).

 

زمانی که کالا برای شما ارسال می گردد، (بستگی به انتخاب شما برای ارسال کالایتان دارد.) درصورتیکه انتخاب شما برای ارسال کالا، پست عادی یا سفارشی باشد، مامورین اداره پست تا دو مرتبه به آدرس شما رجوع می کنند و در صورت عدم دریافت پاسخ از محل مورد نظ ، مرسوله به اداره پست مرکزی شهرتان ارجاع داده میشود و شما می توانید تا حد فاصل یک هفته با مراجعه به اداره پست آن را دریافت نمایید.

- در ارسال کالا به روش پستی، یک کد پیگیری به مشتری داده خواهد شد که از طریق سامانۀ رهگیری مرسولات پستی شرکت پست به آدرس http://newtracking.post.ir وضعیت کالا در هر لحظه قابل بررسی خواهد بود.

- در ارسال کالا به روش باربری زمینی یا هوایی(کارگو)، یک کد پیگیری برای مشتری با ایمیل یا تلفن همراه فرستاده می شود.

- در ارسال کالا در تهران به روش پیک موتوری یا تاکسی تلفنی، یک کد پیگیری برای مشتری با ایمیل یا تلفن همراه فرستاده می شود.

 

شرایط و نکات مهم به هنگام تحویل کالا ها

کلیه کالاها و محصولات فروشگاه اینترنتی توان تکنیک قبل از ارسال به لحاظ سلامت ظاهری و عملکرد بررسی شده و سپس با توجه به نوع کالا به شکل مطمئن و مناسب بسته بندی و ارسال میگردد و در شرایط استاندارد همواره تمامی کالاهای ارسالی بدون هیچگونه آسیب دیدگی یا مشکلی به دست مصرف کنندگان میرسد، لذا در موارد معدود و در صورت بروز خسارات احتمالی در حین حمل و نقل مانند شکستگی، باران خوردگی و غیره و یا وجود عیب در عملکرد فنی کالا ها با توجه به شیوه ارسال :

الف- در ارسال های شهر تهران : که ارسال کالاها به صورت مستقیم توسط فروشگاه اینترنتی توان تکنیک با پیک موتوری، آژانس یا وانت بار می باشد، خریداران می توانند در لحظه تحویل کالا با بررسی ظاهری و فیزیکی کالا در صورت مشاهده عیب یا خسارات یاد شده، موضوع را به مدیریت فروشگاه گزارش نمایند. همچنین در صورتی که بعد از باز نمودن بسته و استفاده از کالا، متوجه دیگر عیوب احتمالی شدند، میبایست در اسرع وقت ( حداکثر 24 ساعت ) این موضوع را با ذکر مورد از طریق تماس با مدیریت فروشگاه مطرح نموده تا مورد بررسی و در صورت تائید، اقدامات لازم صورت پذیرد.

ب- در ارسال های شهرستان : که ارسال کالاها به صورت غیر مستقیم یعنی توسط شرکت پست، تیپاکس، باربری و غیره می باشد خریداران می بایست در حضور مامور پستی و قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند. در غیر این صورت به دلیل آنکه تحویل گیرنده شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای استفاده از بیمه پست و دریافت خسارت وجود ندارد. همچنین در صورتی که بعد از باز نمودن بسته و استفاده از کالا متوجه دیگر عیوب احتمالی شدند میبایست در اسرع وقت ( حداکثر 24 ساعت ) این موضوع را با ذکر مورد از طریق تماس با مدیریت فروشگاه مطرح نموده تا مورد بررسی و در صورت تائید فروشگاه، اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

نحوه بازگردانی کالا

با توجه به اینکه جلب رضایت مشتری هدف نهایی این مجموعه می‌باشد و همچنین در راستای سیاست مشتری مداری، توان تکنیک همواره نسبت به ارائه سرویس‌ و خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان خود پایبند خواهد بود و درصورتیکه شرایط و نکات گارانتی کالا توسط مشتری رعایت شده باشد، کلیه کالاهای موردنظر و توافق، به فروشگاه قابل عودت می باشد.

 

شرایط و نکات گارانتی کالا

الف – استفاده از گارانتی کالاها تنها در صورتی امکان‌ پذیر است که خسارت یا عیب مطرح شده در اثر استفاده نادرست خریدار ایجاد نشده باشد.

منظور از استفاده نادرست پس از تحویل کالا شامل موارد ذیل میباشد :

    • ایجاد هرگونه آسیب سهوی در حمل و نقل و جابجایی ناصحیح
    • ایجاد هرگونه آسیب عمدی
    • نصب و راه اندازی اشتباه
    • اعمال تنظیمات اشتباه
    • اعمال کاربرد غیرمعمول از کالا
    • نگهداری و استفاده‌ غیر و ناصحیح از کالا و یا خلاف توصیه سازنده کالا

ب – در صورتی که موجودی کالای خریداری شده جهت ارسال مجدد در انبار فروشگاه کمتر از مقدار کالاهای برای تعویض باشد، سفارش لغو و کلیه مبلغ خریدار به ایشان عودت خواهد شد.