حریم خصوصی

قوانین فروشگاه اینترنتی توان تکنیک

 

اولین نگارش:

 لطفا با دقت، شرایط و قوانین این توافق نامه را مطالعه نمایید. شما با استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی، موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمایید.

 

تمامی کالا و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران  و قوانین تجارت الکترونیک میباشد.


حفظ حریم خصوصی کاربران: فروشگاه اینترنتی توان تکنیک به حساب های کاربری کلیه کاربران خود شامل هویت ، اطلاعات تماس ، تاریخچه سفارشات و … احترام گذاشته و از آن محافظت میکند و متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید.

 

  اطلاعات عمومی

 تنها آدرس رسمی فروشگاه اینترنتی توان تکنیک http://tavantechnic.com می باشد و کلیه آدرس ها و اسامی مشابه دیگر با این نام در قالب وب سایت ، وبلاگ ، کانال های تلگرامی، صفحات اینستاگرام و … که در این فروشگاه تائید یا معرفی نشده اند هیچگونه ارتباطی با این فروشگاه ندارد.

شناسه یا ip کلیه مراجعه کنندگان به همراه مبدا ، توسط سیستم آمارگیر ثبت شده و در صورت لزوم قابل پیگیری می باشد.

 

مهم : ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی توان تکنیک و استفاده از خدمات ارائه شده مانند : ثبت نام ، ثبت سفارش ، ارسال پیام و غیره به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کلیه مطالب مندرج در این صفحه می باشد و همواره منبع قابل استناد بوده و قوانین مندرج این صفحه، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.