شرایط استفاده

 

 شرایط و نکات مهم قبل از ثبت سفارش

ثبت سفارشات محصول به صورت آنلاین (افزودن محصولات به سبد خرید) و یا آفلاین (روش سفارشگذاری محصول) از طریق ساختن یک حساب کاربری در سایت و تکمیل اطلاعات امکان پذیر است.

  • با توجه به اینکه محصولات از لحاظ کارکرد، نوع و اندازه دارای شباهتهای بسیار زیادی می باشد، در انتخاب محصول و کد مربوط به کالا برای استفاده و نصب در دستگاه و ماشین آلات کاملاً دقت کرده و بررسی های مهندسی خود را با توجه به کاتالوگ و دیتاشیت آن بنمایید. و با احتمال وجود قیمت های مختلف از یک کالا در بازار، حتما قبل از خرید در این باره جستجو و علت را بررسی نمایید و با توجه به تشخیص خود و اطمینان از اصل بودن محصولات، مناسب ترین کالا را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از سفارش و تایید کالا ها، مطرح نمون دلایلی مانند : لغو سفارش کالای سفارشگذاری وتایید شده، امکان خرید با قیمت پایین تر، خرید با تخفیف و… موجه نبوده و امکان مرجوع شدن کالا وجود ندارد.

شرایط و نکات مهم در هنگام ثبت سفارش

  • در هنگام ثبت سفارش کاربران می بایست اطلاعات خواسته شده و لازم را مانند نام ، آدرس ، تلفن و …  را به صورت حقیقی و کامل در قسمت اطلاعات مشتری ثبت کنند و تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی توان تکنیک با هدف ثبت سفارش، پیگیری سفارش و ارتباط با مشتریان ارائه و به کار گرفته شده است، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث مذکور باشد در غیر این صورت و هر گونه استفاده نادرست اولاَ : درخواست ها و سفارش کاربر قابل پشتیبانی، پیگیری و تحویل نخواهد بود.
  • ثانیاَ : در صورت بروز هر گونه خسارت مادی یا معنوی دیگری که ناشی از این جهت وارد گردد، فروشگاه اینترنتی توان تکنیک حق خود میداند تا نسبت به جبران خسارت وارده اقدام قانونی نماید.
  • در فروشگاه اینترنتی توان تکنیک، تراکنش مالی به دو صورت آنلاین و آفلاین انجام می گیرد و دریافت هزینه ارسال کالاها، برای سفارشات تهران و شهرستانها، به مبلغ کالا اضافه گردیده و در صورت شما دارای انتخاب هزینه ارسال کالا در محل مشتری باشد، هزینه ارسال کالا توسط مشتری در محل مشتری امکان پذیر خواهد بود.

شرایط و نکات مهم بعد از ثبت سفارش

بعد از ثبت سفارش و تایید واریز وجه کالا، از سفارشگذاری کالای خود توسط ایمیل و یا شماره موبایل ثبت شده به شما اطلاع رسانی می گردد.

زمان آماده شدن سفارشات به شما اطلاع رسانی می گردد.